En iyi medyumlar

En iyi medyumlar kimlerdir

Medyumluk mesleğinin gereklilikleri ve bu alanda deneyimi olan medyumları sitemizde yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

8 Yapılan yorum sayısı

 1. Aşk Büyüsü Medyum Hakim Hoca dedi ki:

  Benimde 2 yıllık bir ilişki var ve sevgilim bana karşı son zamanlarda çok soğuk ve ilgisiz bende internette gezinirken medyumlar hakkında yapılmış yorumları gördüm ve araştırmalar yaptım tavsiyeler istedim herkes bana medyum Hakim hocayı tavsiye etti aradım sorunumu anlattım yardım istedim Hakim hoca aşk büyüsü yapmak için çalışmalara başladı 9 günde sevgilimi bana aşık etti şuan eskisinden daha iyi olduk medyum Hakim hocaya teşekkürlerimi iletiyorum herkese de tavsiyemdir.iletişim numarası 0535 495 34 18

 2. Papaz Büyüsü Medyum Hakim Hoca Tavsiye dedi ki:

  Papaz büyüsü yaptırmak için bende medyum Hakim hocayı aradım papaz büyüsü hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra çalışmalar başlattık 11 günde benim istediğim sonucu bana fazlasıyla verdi papaz büyüsü yaptırmak isteyenlere benim önerim medyum Hakim hocadır

 3. süryani büyüsü ile aşık etme serhan hoca dedi ki:

  Süryani büyüsü ile aşık etme büyüsü yaptırmak için araştırmalarına girdim bu yapılan büyü gerçek ten çok etkili ömürlük olduğunu duydum. Bu çalışmayı gerçek bir medyumun yardımıyla yapabileceğimi de öğrendim bunun için medyum arayışlarına girdim o kadar çok sahte medyum var ki bu yüzden araştırmalarım 1 ay sürdü ve değdi karşıma medyum Serhan hoca cıktı.

  Medyum Serhan hocayı arayarak süryani büyüsü ile aşık etme çalışması yapmasını istedim Serhan hoca benden bilgiler aldı resimler istedi yaklaşık 25 dakika görüştükten sonra bakıma girdi bakımdan çıktıktan sonra beni aradı bu çalışmanın etkili olacağını söyleyerek çalışmalara başladı çalışmalar ortalama 13 gün süreceğini söyledi.

  Benim de beklemekten başka çarem yoktu bu çalışmanın tutmasını çok istiyordum tuttuğu zaman da ömür boyu etkili olacak bir çalışma ben çalışmaların 7 günü etki gördüm 13 günün de kesin sonuç aldım böyle gerçekten sonuç verebilen medyumu paylaşmak haktır. Süryani büyüsü ile aşık etme çalışması yapmak isteyenlere önerim medyum Serhan hocadır.

  medyum Serhan iletişim 0538 774 31 40

 4. bağlama büyüsü yaptıran var mı ? dedi ki:

  Bağlama büyüsü yaptıran var mı? bağlama büyüsü kaç günde etki ediyor. Bu konuda hangi medyum dan yardım alabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum.

  • bağlama büyüsü yaptıranlar/ önerim medyum Afran hocadır dedi ki:

   Bağlama büyüsü yaptıranlara dan biri de benim. Ben de bağlama büyüsü yaptıranları araştırmaya başladım internet üzerinden uzun uzun araştırdım çok fazla sitelerde yardım istedim sağ olsunlar sonuç alan diğer arkadaşlar bana medyum Afran hocayı önerdiler bende medyum Afran hocayla irtibata geçtim ve durumumu anlatım sevdiğim kızı kendime bağlamak için çalışmaya başladık ve 13 günde sonuç aldım sevdiğim kızı bana ölümüne sevecek şekilde bağladı medyum Afran hocama çok teşekkür ediyorum ve bağlama büyüsü yaptıranlar arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum onların tavsiyesiyle hayatım değişti bende bağlama büyüsü yaptıranlar olarak sana önerim medyum Afran hocadır.

 5. giden sevgiliyi geri getirme büyüsü dedi ki:

  merhabalar bende giden sevgilimi geri getirmek için medyum Afran hocadan yardım aldım inatçı sevgilimi geri getirmek için Afran hoca 11 günlük bir çalışmaya yaparak bana geri getirip bağladı Allah Afran hocadan razı olsun herkese şiddetle öneririm

 6. Sevgilimi geri getiren Medyum afran hocadır dedi ki:

  6 yıllık bir ilişkim var benim kız arkadaşım beni bir anda terk etti gitti aileleri araya kaçtım kabul etmedi daha önce bir ilişkim vardı onu öğrendi ve beni terk etti istemedi bir daha iş yerinde beraber çalıştığım bir Abla vardı ona anlattım durumu oda bana medyum afran hoca hakkında bilgi verdi arayıp yardım istememi söyledi bende işten çıktıktan sonra aradım sorunlarımı anlattım bakim yaptı ve çalışma yapacağını söyledi kabul ettim çalışmalara başladı ilk günler bir şey yoktu aradan 6 gün geçti ve kız arkadaşım bana yazmaya başladı çalışmaların 10 günü de bana tamamen geri geldi ve bağlandı onu kaybetmekten çok korkuyordum afran hoca sayesinde tekrardan birleştik en iyi medyum afran hocadır 0537 871 73 81

 7. Aşık etme büyüsü medyum Suarez hoca önerimdir dedi ki:

  Aşık etmek büyüsü ile pek fazla bir bilgim yoktu calisma yapmak istiyordum medyum Suarez hocayi aradiktan sonra bana detaylica anlati bende çalişmaya karar verdim medyum Suarez hoca ile calisma yaptim 14 günde bana muhteşem sonuclar verdi Allah Suarez hocamdan razi olsun konuşmasi bile insana güven veriyor herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir