☎️:0537 871 7381

: 0537 871 7381

Sahtekar Medyum Hocalar Hakkında

Sahtekar Medyum Hocalar Hakkında

Sahtekar Medyum Hocalar Hakkında

Birçok kişinin neden sürekli olarak insanları sahte medyumlara karşı uyardıklarını merak ediyorsanız o zaman kendileri ile iletişime geçmeli ve bunu kendilerine sormalısınız. Sahtekar medyum hocalar hakkında alacağınız bilgiler sizin de bu kişilerden nasıl koruna cağınızı ve aynı zamanda gerçek medyumlara nasıl ulaşacağınızı anlamanız için çok önemlidir. Bugüne kadar birçok kişinin beklemedikleri anlar da çok ciddi sorunlar yaşamalarına neden olmuş olan sahte medyumların nasıl korunacaklarını bilmeyen kişiler için her zaman risk var demektir.

Kimi zaman çok acele etmekten kimi zaman ise medyum seçimlerine gerekli önemi vermemekten dolayı ciddi sorunlar yaşamış olan insanlar sahte medyumlar için her zaman en önemsenen kişiler olmuşlardır. Çünkü bu kişileri kandırmak daha kolay olacak ve kendi çıkarlarını sağlamak için zorlanmayacaklardır. Bu konu hakkında gerekli bilgilere sahip değilseniz o zaman araştırmalarınız da hangi kaynakları tercih edeceğinize veya kimlerden yardım alacağınıza çok dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde siz de bir anda kendinizi sahte medyumların tuzaklarında bulabilirsiniz.

Sahtekar Medyumlar Hakkında Nasıl Bilgi Edinebilirsiniz?

Tek amaçları insanların kandırmak ve sadece kendi çıkarlarını sağlamak olan sahte medyumlar maalesef bugüne kadar birçok kişinin hayatına olumsuz etkiler de bulunmuşlardır. Son derece önemli ve ciddi bir meslek yaptıkları için kesinlikle bu kişiler hakkında gerekli bilgilere sahip olmadan seçimlerinizi yapmamalı ve seçtiğiniz medyumların sizin için en doğru seçim olduğundan emin olmalısınız. Sizi kısa zaman içinde istediğiniz sonuca ulaştıracak ve bunu yaparken kesinlikle sizi risk altına atmayacak medyumlar genellikle ünlü ve isimlerine her alanda rastlayabileceğiniz kişilerdir.

Bu sebeple medyum ararken mutlaka bu kişilere öncelik vermeli ve kesinlikle seçimlerinizi yapmadan önce bu medyumlar ile çalışan kişilerden de gerekli önerileri almalısınız. Kendilerinden birçok farklı konu hakkında hizmet alabileceğiniz medyumların sahip oldukları bilgiler sayesinde kısa zaman içinde farklı konular da amaçlarına ulaşabilir ve bunu yaparken genellikle fiziki olarak emek vermek zorunda kalmazsınız. Bu sebeple sahtekar medyum hocalar hakkında alabildiğiniz kadar çok bilgi almalı ve mutlaka seçimlerinizi en doğru şekilde yapmaya çalışmalısınız.

48 Yapılan yorum sayısı

 1. bir erkeği kendine aşık etme büyüsü / medyum Süryani hoca tavsiyemdir dedi ki:

  Bir erkeği kendine aşık etme büyüsü yapmak için medyum araştırmalarına girdim. Yaptığım araştırmalarda çok ayı da dolandırıcı gördüm bu yüzden de kime inanacağımı şaşırdım. Benim bir arkadaşım vardı durumu ona anlattım arkadaşım da araştırmalar yaptı ve bana Süryani hocayı tavsiye etti bende numarası aldım. Süryani hocayı aradım sorunlarımı anlattım çalışmalar hakkında bilgi aldım gerçekten mantıklı konuştu benle güvendim çalışmalara karar verdim. Süryani hoca aşık etme büyüsün de bana sorunsuz sıkıntısız 11 günde sonuç verdi beni de amacıma ulaştırdı.

  Bir erkeği kendine aşık etme büyüsü yaptırmak isteyenler Süryani hocayla iletişime geçsin işinin hakkını verebilen tek medyum dur. Medyum Süryani hoca iletişim 0531 088 41 19

  • murat dedi ki:

   Süryani medyum hocayı 1 ay dır araştırıyorum hakkında kötü olumsuz bir şey duymadım Süryani medyum hocayla çalışma yapmaya karar verdim bugün ödememi yaptı akşam başlıyorum hayırlı olur inşallah

   • burhan dedi ki:

    bende çalıştım hocamla sonuç başarılı her kese tavsiye ederim.

    • deniz / İzmir dedi ki:

     Süryani medyum hocaya papaz büyüsü için başvurdum. Eşimle aramda sorunlar oldu evi terk etti bir kadınla beraber olmaya başladı. Ara eve geliyordu çocukları görmeye bir kaç gün kalıp tekrar o kadına gidiyordu bende eşimin bana bağlanması için Süryani medyum hocadan yardım. Allah razı olsun hocamdan eşime papaz büyüsü yaparak o kadından ayırıp bana bağladı her kese tavsiye ederim hocamı

     • Ebru dedi ki:

      Deniz merhaba gercekten guvenilir mi dogrumu bunlar lutfen yardimci olun bende dolandirildim guvenilir ve işlemleri tutan birini ariyorum

   • Rüya dedi ki:

    Tuttu mu işleminiz?

    • Evrim dedi ki:

     Bu site gerçek mi ben de kandırıldım tahsin ozden le netice almadım 3 gün dedi 25 gün oldu her yerde yazcam paranızı vermeyin

     • Ayten dedi ki:

      Tahsin özden isimli bu adam beni de dolandırdı. inanmayın ona. Hoca değil kendisi.

 2. dolandırıcı medyum Mehmet, Sahtekar medyum Mehmet dedi ki:

  Arkadaşlar medyum mehmet denilen herif erkek arkadaşımı bana bağlıyacağını söyleyerek ve bunun için çalışmalar yapıp 16 günde sonuç vereceğini söyledi. Şuan 4 ay oldu evim de yüzlerce muska ve tılsımlar var ama hiç faydası yok Medyum mehmet hocayı aradım ne zaman sonuç alırım diye sorduğumda sürekli engel çıktığını söylüyor toplamda 15.000 bin param gitti şerefsiz herif şimdi bana şantaj yapıyor para gödermezsem erkek arkadaşıma her şeyi anlatacağını söylüyor Allah bu herifin belasını versin.
  Medyum mehmet sahtekar, medyum mehmet dolandırıcı, sahtekar medyum mehmet , dolandırıcı medyum mehmet bu sahtekardan uzak durun derim

 3. Sahtekar medyum Oktay, dolandırıcı medyum Oktay dedi ki:

  Medyum Oktay sahtekardır sakın inanmayın bu sahtekar adama dolandırıcıdır. Ben eşimden ayrıldım iftiralar üzerine bunun için de eşimi kendime geri döndürmek için medyumlardan yardım almak istedim ve araştırmalar yaptım. Bir yorum sitesin de medyum Oktay hakkında güzel ve olumlu yorumlar gördüm. Bana yardımcı olacağına inanarak mail adresinden ulaştım sorunlarımı anlattım beni dinledi ve yardımcı olacağını söyleyerek beden çalışmalar için 3.200 tl para aldı. Medyum Oktay denilen sahtekar ödemeyi yaptıktan sonra bana telefon numarasını verecekti. Bu sahtekar herife parayı yolladıktan sonra ulaşamadım.

  Medyum Oktay hakkında yapılan bütün olumlu yorumlar yalandır bütün yorumları kendisi yapıyor. Bir kaç yorum sayfasında bütün medyumları kötülemiş bir tek medyum Oktay hakkında olumlu yorumlar var. Medyum Oktay beni dolandırdı hakkın da yapılan olumlu yorum sayfalarına sahtekar olduğunu yazdım ama hiç biri onaylanmadı. Medyum Oktay ile sakın çalışma yaptırmayı düşünmeyin çünkü paranız o yan boşa gider benim gibi ortada kalır kafanızı kaşırsınız. Bu sahtekarı her yere yazalım artık insanların umudunu parasını çalmasın namussuz herif.

 4. medyum seval sahtekardır dedi ki:

  Ben bağlama büyüsü yaptırmak için medyum seval hocayı aradım bu sahtekar herif bana umut vererek beni dolandırdı. Medyum seval aradım eşimi bana bana bağlaması için yardım istedim bu sahtekar herif sözde bakım yaptı ve eşimin hayatında başka bir kadın olduğunu söyledi yakında evlenecekler diyerek beni korkuttu buna engel olmak için benden 3.100 tl para istedi bende yuvam yıkılmasın diye yolladım.

  Çalışmaların 5 günü medyum seval denilen sahtekar beni aradı eşime kara büyü yapıldığını söyledi çok yakın zamanda eşin ölecek diyerek benden 4.000 tl daha para istedi bende inandım yolladım parayı ertesi gün kara büyüyü bozduğunu söyledi bağlama büyüsüne başlıyacağını söyledi yanlız malzemesi kalmamış 2.000 tl daha para istedi onuda yolladım toplamda 9.100 tl paramı aldı.

  Son paramı aldıktan sonra beni her yerden engelledi farklı numaralardan aradım beni eşimle tehdit etti her şeyi eşime anlatacağını söyledi bu kadın tam bir dolandırıcı sahtekar Allah bunun belasını versin uzak durun bu namussuzdan.

  • medyum seval sahtekar çıktı dedi ki:

   Medyum seval hakkında bende araştırma yapıyordum sizin bu yorumunuzu okuduktan sonra bu sahtekar adamı araştırmaktan vaz geçtim sizin için çok üzüldüm bu yorumu yazdığınız içinde Allah razı olsun sizden keşke herkes dolandırıldığı hocayı yazsa bizlerde uzak dururuz bu adam dediğinize göre sahtekarlıktan çıkmış sapıklık yapmaya başlamış sonuçta genç kızlarımız var inşallah onlarda bu yorumu görüp uzak dururlar. Allah seval hocanın belasını versin sesinden belli nasıl bir fayşe olduğunu

 5. medyum sevcan sahtekardır dedi ki:

  Medyum sevcan sahtekardır. Ben 2 yıllık evliyim daha yaşım 19 erken yaşta evlendim eşim ile görücü usulu evlendiğimiz için bana karşı çok soğuktu eşimi kendime bağlamak ve aşık etmek için medyum sevcan hocadan yardım istedim bana bakım yaptı ve yardımcı olcağını söyledi benden 3.000 tl para istedi bileziğimi sattım parayı yolladım parayı aldıktan sonra beni her yerden engelledi sahtekar çıktı medyum sevcan ve medyum bahadır dan uzak durun bunlar çete herkesi dolandırıyor

 6. kendine bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlere önerim medyum riyad hocadır dedi ki:

  Kendine bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlere benim önerim medyum riyad hocadır. Erkek arkadaşımı kendime bağlamak için kendine bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlerin yorumlarını okuyarak yola çıktım bu çalışmada sonuç alan insanların çoğunluğu medyum riyad hoca tarafından sonuç almış ve herkese tavsiyeler etmişler.

  Bende medyum riyad hocayı arayarak yardım istedim erkek arkadaşımı bana bağlamak için bakım yaptı yardımcı olacağını bakım dan sonra söyledi çalışmalara başladık bana çalışmaların sonucunu 12 günde alacağımı söyledi günler geçmiyordu çünkü çalışmaların 6 günü etki gördüm etkileri aynı sonuç gibiydi.

  Medyum riyad hocanın çalışmaları bozulmasın diye sabırla bekledim çalışmalar 12 günde sonuçlandı çok etkili harika sonuçlar aldım kendine bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlere önerim medyum riyad hocadır.

 7. medyum yeşim hanım sahtekardır dedi ki:

  medyum yeşim hanım sahtekardır evlilik büyüsü yapacağını söyledi bu konuda bana bilgi verdi çok inandırıcıydı sahtekar olduğunu anlamadım evlilik büyüsü için benden bir miktar para aldı parayı aldıktan sonra iletişimde sorun yaşadım yoğundur dedim bende rahatsız etmedim çalışmaların günü bitti hatta bir hafta fazla geçti tık yok aradım engellemiş beni bu sahtekara sakın inaanmayın

  • Selen dedi ki:

   Hangi yeşim hanım bu izmirdeki mı? Hologram dünya yazan mı durumunda

 8. Nuray dedi ki:

  Merhabalar bende Süryani hocaya evlilik büyüsü yaptırdım erkek arkadaşım benle cinsellik yaşadı evlenmek için de söz verdi ilişkiye girdikten sonra beni her yerden engelledi bende Süryani hocadan yardım aldım 12 günlük bir çalışmayla bana tamamen bağlandı ve evlendik Allah Süryani hocadan razı olsun

 9. dolandırıcı medyum recep tekin dedi ki:

  Ben aileyi evliliğe ikna etme büyüsü için medyumlardan yardım almak istedim benden medyum recep tekin denilen sahtekarı buldum bana yalandan bakım yaptı aileyi evliliğe ikna edeceğini söyleyerek benden 4.200 tl para aldı parayı aldıktan sonra bu sahtekar adam çalışma esnasında benim hata yaptığımı söyleyerek çalışma bozuldu dedi hatam da köprünün üstünden geçtiğimi söyledim sorun olur mu hocam dedim sahtekara fırsat oldu işlemler bozuldu diyerek tekrardan para istedi bu sahtekara sakın inanmayın.

 10. medyum havva sahtekardır dedi ki:

  Arkadaşlar kendisinin antalya da olduğunu iddaa eden medyum havva denilen sahtekara sakın inanmayın ben aşk büyüsü için yardım istedim bu sahtekar kadın benden 3.000 tl para aldıktan sonra beni hep oyaladı şu gün sonuç alacaksın kızım bu gün sonuç alacaksın kızım diye diye salladı kendisini araştırdım hakkında çok kötü şeyler duydum kimi yazmış muğla da kimi yazmış mardin de kimi yazmış istanbul da bende bu konuyu kensine bildirdim sahtekar kadın bana bir sürü hakaret etti daha kendisi nerede olduğunu bilmiyor medyum havva medyum havva abla medyum havva anne medyum havva hanım hep aynı kişi ve sahtekardır uzak durun bu kan emici sahtekardan.

  • Su dedi ki:

   malesef beni de dolandırdı bu kadına inanmayın burada yazılanlar doğrudur.

  • Selma dedi ki:

   arakadaşlar medyum Kadriye de sahtekardır uzak durun beni dolandırdı çok paramı aldı şuan ulaşamıyorum sahtekar medyum kadriye

 11. sahtekar medyum musatafa köse dedi ki:

  Sahtekar medyum mustafa köse bu sahtekardan uzak durun. Ben erkek arkadaşımı kendim aşık etmek için bu sahtekar adam para yolladım çalışmalara başladı işlemler tutmuyor diye benim üzerime çalışama yapacağını söyledi yanına gidip bu sahtekar hocayla cinsellik ilişki yaşamam gerekiyormuş bu adam hem sahtekar hem sapık hem paramı aldı hemde namusumu almaya çalışıyor bundan uzak durun

 12. medyum aynalı şami hoca sahtekardır dedi ki:

  medyum aynalı şami hocaya sakın inanmayın bu adam tan bir sahtekar sevgilim den 3 yıldır haber alamıyordum bende bu konuda medyum aynalı şami hocayı aradım yardım istedim sahtekar adam benden 1.200 tl para aldı sevgilime güvercin büyüsü yapacağını söyledi bu güvercin büyüsü haber gelmesi için araması içinmiş nasıl inandım bu sahtekara anlamadım öyle bir büyü yokmuş şuan arıyorum sahtekarı engelledi beni bu adamdan uzak durun

 13. medyum semih akkoç dolandırıcıdır dedi ki:

  medyum semih akkoç denilen sahtekar beni de kandırdı aşk büyüsü için yardım istedim kendisinden benden bir miktar para istedi benden burs paramı biriktirip bu sahtekara yolladım adam parayı aldıktan sonra beni her yerden engelledi kan emici den uzak durun

 14. medyum semiha arslan sahtekardır inanmayın dedi ki:

  medyum semiha arslan denilen sahtekara sakın inanmayın inşallah admin bu yorumumu görüp onay verir. Başka kimsenin canını yakmaz bu sahtekar. Benim 5 yıllık bir ilişkim vardı erkek arkadaşımdan sebepsiz yere ayrıldık bende onu geri getirip bağlamak için medyumlardan yardım istedim. Bir yorum sitesinde medyum semiha arslan denilen sahtekarı buldum bana yardımcı olacağını söyleyerek 3.750 tl para aldı ve o saatten sonra telefonlarıma bakmadı hangi numarayla aradıysam engelledi. Allah rızası için bu sahtekardan uzak durun.

  • medyum semiha arslan beni de kandırdı dedi ki:

   Bu sahtekar semiha arslan beni de kandırdı bu sahtekar kadın evlilik büyüsü yapacağını söyleyerek benden de 1.800 tl aldı arkadaşlar bende bu sahtekar kadını yazmak istedim böyle durumlarda sizde yorumlarınızı yazın lütfen bari başkaların da canı yanmasın.

 15. medyum olcay sonuç verir mi dedi ki:

  Medyum olcay hocayla bende çalışmalar yapıyorum şuan erkek arkadaşımdan ayrıldım geri gelip bağlanması için medyum olcay hoca çalışmalar yapıyor. Normal de medyum olcay ile çalışıp sonuç alanların yorumunu okudum herkes 1 haftada sonuç almış benim 3 ayım oldu sizce ne yapmam gerekir.

 16. Suat dedi ki:

  Ben almanya dan suat benim 3 tane buyum vardi allah razı olsun Süryani hocam dan cozdu

 17. Medyum Havva sahtekardır sakın inanmayın dedi ki:

  Benimde eşimle aramızda sorunlar oldu ve ayrıldık bende bu konuda medyumlardan yardım almak istedim çevremden bir kaç arkadaşıma sordum bana medyum havva denilen bir sahtekar medyumu tavsiye ettiler ben bu medyumla çalışmalara başladım beni 3 ay oyaladı 3 ay içerisinde 4.000 tl paramı aldı geçenlerde medyum havvayı aradım bana senin işin olmaz diyor eşin sana karşı hayırsız diyor madem olmuyor dedim paramı geri ver kadın bana küfür etti engelledi başka numaradan aradım beni tehtit etti bu sahtekara sakın inanmayın.

 18. pervin dedi ki:

  Arkadaşlar medyum miraç kaya denilen sahtekar beni dolandırdı erkek arkadaşımdan ayrıldım bana geri getirip bağlayacağını söyledi ama ne yazık ki paramı aldıktan sonra beni 45 gün oyaladı çok para kaptırdım.Sahtekar Miraç kaya, Medyum miraç dolandırıcı , Medyum miraç kaya sahtekar.

 19. perihan dedi ki:

  medyum kadriye medyum rabia medyum müzzeyyen medyum özge medyum hülya sahtekardir sakın inanmayın bunların her birine 2 bin kaptırdım allah belalarını versin

 20. Şirin dedi ki:

  medyum ömer aydın sahtekardır sakın inanmayın bu sahtekar herif beni 1.200 lıra dolandırdı uzak durun

 21. Ada dedi ki:

  Bende medyum özge ve medyum rahiple çalıştım ikiside dolandirıcının ve sahtekarın teki sakin çalışmayın yemin ederim yazık olur paranıza zehir zıkkım olsun

 22. Huytu dedi ki:

  Hakverdi hoca telefonlarıma bakmıyor beni Dolandırdı arkadaşlar medyum hakverdi denilen hocadan uzak durun derim parayı alır almaz iletişimi kesiyor bilginize

 23. Asli dedi ki:

  Merhaba arkadaslar benimde medyum Adem denen sahtekarin dolandirdigi kadinlardan biriyim sevdigim vardi baglama buyusu yapacam dedi paramı aldı beni engelledi sakin Adem denilen sahtekara inanmayin

 24. Gülcan dedi ki:

  Medyum saliha sahtekar parayı aldı telefonları açmıyor işlem yapmadı.

 25. Yazgülü dedi ki:

  Ya niye gerçekleri yayınlamıyorsunuz medyum RABİA sahtekar parayı aldı işlem yapmadı telefonları açmıyor şayet bu yorumu yayınlamazsanız diğer bütün sitelere yazıcam gerekirse site açtırıp gerçekleri yayınlayacağım
  Dürüst olun biraz ayıp be

 26. Sahtekar Ömer aydın dedi ki:

  Medyum Ömer aydın sahtekâr. Güvenmeyin.

 27. Umut dedi ki:

  Medyum Kadriye da sahtekardir parayı alana kadar teline bakiyo sonra engellemiyo ama bakmiyoda bakım yapicam size bu gece diyo sürekli telinede bakınca kesin 14 güne işin olur dedi daha 14 gün dolmadi bile işlemin ilerlemiyo dua et olsun diye diyo dalga geçiyor resmen sürekli başka işlem oneriyo kesin olur diyo ama işlemin gunu gelmeden gene başka bir işlem cikariyo ki bnm ilk konustugum işlem son soyledigiyle aynıydı güldüm yani Allah tan çok büyük bir fiyat göndermiştim sakın inanmayin kesinlikle kandiriyo 300-500- 1000tl ne kapabilirse yani sakın para vermeyin kesinlikle dolandırıcı

 28. Sevgi dedi ki:

  Medyum necat parayi aldiktan sonra telefonlari acmadi. Bu kadar iyi yorum konusunda supheliyim

  • Deniz dedi ki:

   Miraç kaya gerçekten dolandırıcı mı bilgisi olan varsa bana iletin

 29. Sema dedi ki:

  Medyum necat hoca dolandırıcıdır. 2000 tl mi aldı ve telefonlara çıkmadı.hep oyaladı.dolandırıcıdır.dikkat edin

 30. Sahtekar hocalar dedi ki:

  Medyum tülay tatlıdil denen şarlatan sahtekarın önde gidenidir sakın paranızı kaptırmayın..

  • Ysmn dedi ki:

   Tülay tatlıdil ile ne yaşadınız ben de calisiyorum şimdi onua

  • medyumtülay tatlıdil dedi ki:

   Bu kadın beni de dolandırdı. Instagram hesabı astrolog_betul ya da tülay olması gerek. Geri döndürme işlemi 800 lira olarak ilk paramı aldı 7 gün seans yapıcam diyip 4.günde sana büyü yapılmış diyip 2000 lira istedi. Ve hepsini o kadar tatlı bir dille yapıyor ki sakın böyle şeylere kanmayın. Allah son anda onun dolandırıcı olduğu yorumlarını karşıma çıkardı da büyük dolandırılmadım. 800 liram gitti, tamam ama kimbilir Allah bunlardan neler götürecek.. Her şeyin hesabı var.

 31. Eftelya dedi ki:

  Medyum Emin Demirtaş sakın dostlar sakın uzak durun. Profesyonel dolandırıcı

 32. HATİCE dedi ki:

  tahsin özden sahtekardır.inanmayın.övgülü yorumlara inandım. benide kandırdı. yorumlar sahtedir. asla inanmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

☎️:0537 871 7381

: 0537 871 7381