☎️:0537 871 7381

: 0537 871 7381

Büyü Bozulduktan Sonra Tekrar Yapılır mı?

Büyü Bozulduktan Sonra Tekrar Yapılır mı? Sürekli Büyü Yaptırmak Zararlı mı?

Bildiğiniz gibi bazı büyüler insanlara sıkıntı verebilir ve bu sebeple insanlar kısa zaman içinde bu etkilerden kurtulmak isteyebilirler. Büyü bozma işlemleri de çok zor işlemler oldukları için insanlar her adımlarını çok dikkatli ve emin bir şekilde atmaya özen gösterirler. Bazı kişiler ise büyü bozulduktan sonra tekrar yapılır mı veya aynı etkileri verir mi gibi soruların yanıtları için medyumların kapılarını çalabilir. Bir büyünün bozulması o büyünün bir daha yapılamayacağı veya o kişiyi bir daha etki altına almayacağı anlamına gelmez.

Yani farklı amaçlarla bozulan büyüler daha sonra yine aynı kişiler için yapılabilir ve aynı sonuçlar alınabilir. Bu medyumların en çok karşı karşıya kaldıkları sorular arasında yer alır. Büyü bozma işlemleri insanların büyülere karşı koruma altına girdikleri anlamına gelmez. Bir büyünün bozulması için çok ciddi bir sabır ve çok ciddi bir deneyim gerekir. Özellikle bu işlemleri yapacak olan medyumların kesinlikle çelik gibi sinirlere sahip olması gerektiğini kesinlikle unutmamak gerekir.

Bozulan Büyü Aynı Kişiyi Etki Altına Almak İçin Tekrar Yapılabilir mi?

Bir büyü bozulduğu zaman o kişiler yine aynı büyüler ile etki altına alınabilir. Tüm medyumlar bunu bilir ve kendilerine gelen insanlara da genellikle evet yanıtını verirler. İster ak ister kara büyü olsun eğer etki altına alınmış olan kişiler kendilerini korumak için manevi korunma işlemlerinden yardım almamışsa o zaman bu büyüler birçok kez bozulup yeniden yapalabilir. Ancak birçok kişi büyü bozma işlemlerinden sonra yine aynı işlemlerin etkilerine girmemek için kendilerini veya çevrelerinde ki kişileri manevi korunma işlemleri ile koruma altına alırlar.

Bir kişinin üzerinde aynı büyü defalarca kez yapılabilir. O kişi kaç defa büyü bozma işlemi yaptırmış olursa olsun bu konuda herhangi bir kısıtlama olmadığı gibi aynı zamanda sonuçların ortaya çıkma şekli de genellikle aynı olacaktır. Bu durum tüm büyüler için geçerlidir. Siz de deneyimli bir medyum ile konuşarak kısa zaman içinde büyü bozulduktan sonra tekrar yapılır mı sorusuna gerekli yanıtı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

☎️:0537 871 7381

: 0537 871 7381