☎️:0537 871 7381

: 0537 871 7381

Canbar Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Canbar Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Canbar Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Canbar bağlama büyüsü, tarihte yapılmış en etkili ve yapımı zorlayıcı olan büyü çeşitlerindendir. Hem yapımının zahmetli olması, hem de yapılacak tarihin de belli olması nedeniyle hemen karar verilip yaptırılan ve etkisi de çabucak görülen büyü türlerinden değildir. Canbar büyüsünün etkili olması için hicri takvimde Arabi ayının ilk pazartesi günü beklenmelidir.

Yapılacak gün, yapımda kullanılacak malzemeler ve okunan sözlerin sıralaması gibi birçok detay barındıran canbar bağlama büyüsü, doğru uygulanmadıkça bir tesir göstermeyecektir. Her büyücünün bu büyüyü yapması beklenmemelidir. Büyü yaptırılmak istendiğinde sadece büyü ilmine hakim ve tecrübesi yüksek hocalardan yardım alınmalıdır.

Büyü doğru bir şekilde uygulandıktan sonra büyü belirtilerinin kendini göstermesi genellikle 7 ile 14 gün arasını bulmaktadır. Bu durum, kişinin karakterine, beraber olacağı kişinin davranışlarına ve hali hazırla bir büyü etkisinin olup olmamasına bağlı olarak uzayıp kısalabilmektedir.

Canbar bağlama büyüsünün doğru etki etmesi için uygulama şekli nasıl olmalıdır?

  • Büyüde ceylan derisi kullanılmalıdır. Bazı hocalar geyik derisini daha uygun görmekte ve büyüyü bu şekilde uygulamaktadırlar.
  • Büyü için kullanılacak semboller ve kelimeler, bu deri üzerine çizilir. Bu çizimde kullanılacak sıralama ve sembollerin doğru işlenmesi şarttır.
  • Büyüye inanmak ve zihnini, kalbini açmak, enerjinin aktif olması için oldukça önemlidir.

Büyüyü yapacak olan hoca ya da medyumun enerjisinin düşeceği ve hatta ortamda bulunan kişilerin de bu enerjiden etkileneceği hesaba katılmalıdır.

Büyü yapmak ve talep etmek, bir hevesle değil, ancak kendinden ve ne istediğinden emin olunduğunda yapılmalıdır. Bir kişiyi aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü gibi büyülerle kendine bağladıktan sonra kısa sürede heves alıp vaz geçilmesi, hayırlı sonuçlara çıkmayacaktır.

Canbar büyüsü kesin etki eder mi

Her büyü türünde olduğu gibi canbar büyüsünde de büyüye etki eden birçok bileşen vardır. Bu bileşenlerden en önemlisi tabi ki hocanın deneyimi, başarısı ve iyi niyetidir. Büyüler, maalesef ki kötü niyetle ve kötü amaç güderek uygulandığında da tutabilmekte ve birçok hayat bundan kötü etkilenebilmektedir. Fakat iyi niyetlerle ve inançla yapılan büyünün etkisi daha fazla ve hızlıdır. Zamanla iyi sonuçlara ve getirimlere de yol açacaktır.

Canbar büyüsünün tutması, sahtekar bir büyücü tarafından yapılmadığı ve kuralına uygun olarak uygulandığı sürece neredeyse kesindir. Bu süreçte büyü yaptıranların da inançlı olup olmamasının büyük rolü vardır. Büyü belirtilerinin ortaya çıkmasıyla izlenecek yol da, etkinin tesirini arttırmakta, zamanla özelliğini kaybetmesini önlemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

☎️:0537 871 7381

: 0537 871 7381