Domuz Yağı Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Domuz Yağı Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Domuz Yağı Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Domuz yağı büyüsü, etkili ve kuvvetli kara büyüler sınıfına giren ve en çok da ayrılık, ilişkiyi bozma, çiftleri ayırma, karı koca ilişkileri amacıyla kullanılan bir büyü çeşididir. Domuzun yağından ve hayvan parçalarından oluşan domuz yağı, zor giden bir yağ lekesidir. Genel olarak büyünün yapıldığı evde kapı koluna sürülerek yapılmaktadır. Büyünün konusuna göre değişiklik gösterse de etki etme süresi hızlıdır ve çok etkilidir.

Domuz yağı büyüsü ayrılık, ilişkiyi bozma, karı koca ilişkileri ve çiftleri ayırma konularında en çok kullanılan büyüdür. Bu büyüyü yaptıranların daha çok bu amaçlarla domuz yağı büyüsüne başvurduğunu görmekteyiz. Domuz yağı büyüsünün olduğu ev hanesinde olumsuzluk ve kötü olaylar birbirini takip eder.

Domuz yağı büyüsü yaptıranların düşünceleri nelerdir?

Beğenilmeyen ya da sevilmeyen kişiye yaptırılan domuz yağı büyüsüyle, ona huzursuzluk yaşatarak amacına ulaşanlar, bunu mutlu bir şekilde yorumlarında yazmaktalar. Bazen çevremizdekiler, bize haksızlık ya da saygısızlık yapabilir, doğal olarak onları sevemeyiz. Bu durumda domuz yağı büyüsüyle onlardan intikam almak isteriz. Bu amaçla büyüyü yaptıran ve etkili sonuç alan birçok kişi vardır.

Eşinden ayrılan kadınların sıkça başvurduğu bir büyüdür. Kadın olarak yaşamak zaten zorken, boşanan kadınların sürekli eski eşleri tarafından rahatsız edilmeleri sonucu bu büyüye başvurduklarını görmekteyiz. Domuz yağı büyüsüyle eski eşlerini kendilerinden ayırtıp, uzaklaşmalarını sağlayarak yani soğutarak onlardan kurtulduklarını, mutlululuklar paylaşan kadınlar var. Eski eşinden normal hayatında bir türlü kurtulamadığından, domuz yağı büyüsüyle bunu başaranlar var.

Kaynana ve gelin ilişkilerinde de çok kullanılan bir büyüdür. Bir annenin oğluna uygun bulmadığı müstakbel gelinine domuz yağı büyüsü yaptırarak, oğlunu o kızdan kurtardığı için huzura kavuşanlar var. Bazen ilişkilerde bir taraf kötü niyetli olabiliyor. Bir anne olarak, oğlunun göremediğini gören annenin, oğlunu sevgilisinden ayırmaya çalışması gayet normaldir. Bunun tam tersi, damadın kötü niyetli olduğu olaylarda çevremizde sıkça yaşanmaktadır.

Domuz yağının sürüldüğü evde, huzursuzluk, kavga, sinirlenme ve negatiflik durumları sıkça yaşanır. Genelde intikam almak amacıyla yaptırılan domuz yağı büyüsü, bu sorunları karşı tarafa yaşatmak için sıkça yaptırılan ve halk arasında da etkisinin güçlü olduğu bilinen bir büyüdür. Domuz yağı büyüsünü hazırlayan bir medyum hoca ile tanışıp, hocayla iş yaptıysanız bu konu hakkında yorum bırakarak başkalarına da fikir verebilir, başkalarının da sorunlarını çözmelerine vesile olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir