Fotoğraf İle Ayırma Büyüsü

Fotoğraf İle Ayırma Büyüsü

Büyü işlemlerin de en çok kullanılan nesnelerden biri olan resimler ile insanların üzerilerinde birçok farklı etkinin oluşması sağlanabilir. Özellikle kişisel etkileme işlemlerin de medyumların en çok kullandıkları nesneler olan resimler de mutlaka etki altına alınması gereken kişilere ait olması gerekmektedir. Aksi takdirde istenen etkilerin alınması çok zor olacaktır. Fotoğraf ile ayırma büyüsü adı ile yapılan ve insanların kısa zaman içinde partnerlerine karşı olan tüm ilgilerinin tamamen yok olmasını sağlayabilen işlemler medyumların sık sık yaptıkları ve aynı zamanda talep aldıkları işlemlerdir.

Kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü amaçlar ile yapılabilen bu işlemler de medyumların çok dikkatli olmaları ve aynı zamanda bu işlemleri en doğru teknikler ile yaptıklarından kesinlikle emin olmaları gerekmektedir. Tüm büyü işlemleri gibi çok ciddi bir şekilde yapılması gereken bu işlemler de medyumların okudukları dualar çok önemlidir. Bu dualar hem doğru bir şekilde hem de doğru bir sistem ile okunması gerekmektedir. Özellikle medyumların mutlaka ezbere bilmeleri gereken bu dualar insanların günlük hayatta sık sık okudukları ve genellikle ezbere bildikleri dualar oldukları halde bu işlemler de okundukları zaman çok farklı etkiler gösterebilmektedirler.

Deneyimli medyumlar için çok basit olan bu işlemler kısa zaman içinde insanların düşüncelerine ve bilinç altlarına etki edip istenen şekilde etki gösterebilmektedirler. Özellikle yaşadıkları ilişkilere nokta koymaları ve mutsuz olmaları istenen kişiler için çok sık kullanılan bu teknikler de ne kadar süre içinde sonuç alınacağı belli olmadığı için insanların genellikle sabırlı bir şekilde beklemeleri gerekebilmektedir. Zaten Fotoğraf ile ayırma büyüsü işlemlerini yapacak olan medyumlar sürekli olarak insanlara gerekli bilgileri vermekte ve aynı zamanda kendilerini gerekli konular hakkında uyarmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!