☎️:0537 871 7381

: 0537 871 7381

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyü kavramı parapsikoloji alanda çalışma yapan medyum, ilahiyatçı ve diğer metafizik uzmanları tarafından farklı şekillerde tanımlanmakta ve uygulanmaktadır. Bu işin uygulanışı kadar, var olan bir büyünün bozulması da kişiden kişiye göre değişmektedir. Bu yöntemsel farklılıklar, yukarıda saydığımız alanların yanında, bölgenin kültürüne ve dini inançlarına göre de şekillenmektedir

Kısmet bağlama büyüsü belirtileri

Kısmet bağlama büyüsü, bir kişinin bir başka kişiyle birliktelik kurmasını, evlenip mutlu olmasını, ve hatta karşısına birisinin çıkmasını engelleyen bir büyü türüdür. Genellikle kıskançlık, intikam ve ayrılık sonrası kalpte öfke beslenmesi sonucu ortaya çıkan bir girişimdir. Bu büyü sonrası büyü mağduru olan kişinin aşktan ve sevgiden yana kapıları kapanır. Bazı girişimler ve başlangıçlar olsa da zamanla yürümez ve bozulur. Bozulma sebeplerinin genelde basit, gereksiz ve mantığa sığmayan nedenlerle olması, şüphelenilmesi gereken büyü belirtileridir. Genellikle aşk büyüsünün tersi şekilde işleyen bir türüdür.

Ülkemizde büyü bozdurma

Bizim ülkemizi ele alırsak, genel olarak büyü bozdurma çalışmaları kutsal kitaptan okunan ayetler ve boyut dışı varlıklarla bağlantılı olarak yapılmaktadır. Bu bağlantılar, bazı durumlarda iş birliği, bazı durumlarda ise savaşma, yıldırma ve uzaklaştırma şeklinde yapılır. Daha açık konuşacak olursak, bir kişiye büyü yoluyla bu varlıklar musallat edilmişse, medyumlar ve hocalar bu büyüyü bozmak için kutsal kitaptan ayetlerle ve kendine özgü ritüelleriyle bu varlıkları kovmaya çalışırlar.

Bu varlıkları kovmak, genelde onlarla iletişim kurarak ve ikna yöntemleri kullanarak yapılmaya çalışılsa da bazı varlıklar oldukça güçlü ve inatçıdır. Bu da büyüyü bozulması zor, güçlü bir büyü kılmaktadır. Bu durumda medyumun ya da hocanın bu varlıkların karşısına hem daha hassasiyetle hem de daha güçlü yöntemlerle çıkması gereklidir. Böylece medyum kendi öte alem bağlantılarını kullanır ve manevi bir savaş içine girerek mağdur şahsı kurtarır. Büyü çeşitleri ne olursa olsun, iyi niyetle ve doğru bir yöntemle uygulandığı sürece bozulmayacak büyü yoktur.

Kısmet büyüsünün bozulması

Dediğimiz gibi, büyü bozmak için kullanılan yöntemler kişisine göre farklılık gösterse bile genel olarak uygun kutsal kitap ayetlerinin işinin ehli bir hoca tarafından, kitabın tılsımının ve varlıklarla olan iletişimin de etkisiyle kötü varlıkların uzaklaştırılması, ya da hocaların değimiyle yakılması suretiyle yapılır. Bu varlıklar yakılarak etkisiz hale getirilir ve böylece büyü hükümsüz kılınır. Büyü bozmak için en doğru yöntemin belirlenmesi, kişilerden alınan bilgilerin doğruca aktarılması, iyi niyetle talep edilmesi ve sorumlu hocanın tecrübesi oldukça önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

☎️:0537 871 7381

: 0537 871 7381