☎️:0537 871 7381

: 0537 871 7381

medyumların yaptıkları çalışmalar

medyumların yaptıkları çalışmalar

Medyumların Yaptıkları Çalışmalar

Medyumların yaptıkları çalışmalar genellikle insanları ulaşmak istedikleri hedefe çok kısa zaman içinde ulaştıran ve bunu yaparken manevi enerjileri kullanan işlemlerdir. Medyumlar bu işlemleri yapacak duruma gelebilmek için kimi zaman çok uzun yıllar boyunca emek vermek zorunda kalabilmektedirler. Bu alanda yapılan çalışmalar diğer meslekler ile kesinlikle benzerlik göstermez ve bir kişinin medyum olabilmesi için diğer mesleklerde olduğundan çok daha fazla emek vermesi gerekmektedir.

Yaptıkları tüm çalışmalarda insanlara yardımcı olacak ve onları riske atmayacak olan teknikleri kullanmaya dikkat eden medyumlar her zaman için mesleklerinin en önemli temsilcileri haline gelmektedirler. Bu alanda yapılan çalışmalar kimi zaman çok basit olabilirken kimi zamanda çok büyük risk taşıyabilmektedir.

Özellikle yapılan kara büyü işlemlerinde yapılacak olan küçük bir hatanın ne kadar ciddi sorunlara neden olabileceğini bilen deneyimli medyumlar bu işlemlerin kesinlikle acemi medyumlar emanet edilmemesini önermektedirler. Hatta kimi işlemlerde çok özel bilim dallarının kullanılması da bu işlemlerin ne kadar ciddiye alınması gerektiğini ortaya koymaktadır. Medyumların yaptıkları çalışmaların en önemli özellikleri tamamen manevi enerjileri ortaya çıkarıp daha sonra bu enerjileri doğru amaca ulaşabilmek için yönlendirmektir.

Bu işlemleri başarı ile yapabilmek için kimi zaman çok uzun yıllar boyunca deneyimli medyumların yanında zaman geçirmeleri gereken medyumlar saygın bir konuma gelmek için ciddi emek vermek zorundadırlar. Medyumların yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgileri olmayan kişiler mutlaka araştırma yaparak işlemler başlamalıdırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

☎️:0537 871 7381

: 0537 871 7381