mum büyüsü

Mum Büyüsü

Büyüler her zaman için insanların ilgilerini çeken ve farklı amaçlara kısa zamanda ulaşmalarını sağlayan çok etkili işlemler olarak bilinmektedirler. Medyumların bu konuda yaptıkları farklı işlemler ile amaçlarına ulaşmayı deneyen kişiler özellikle sevmedikleri kişilere zara vermek ve onlara çok ciddi sıkıntılar yaşatmak için çoğu zaman mum büyüsünü denemektedirler.

Bu işlemler kısa zaman içinde ortaya çıkardıkları güçlü enerjiler ile sağlıklı bir kişinin akıl almaz şekilde sorunlar yaşamasına neden olabilmektedir. Özellikle ani hastalıklar, hayaller görmeler, korkular veya şiddetli ağrılar bu büyülerin en belirgin belirtileridir. Çok uzun zamandan bu yana yapılan kara büyüler özellikle yapımında kullanılan teknikler ve aynı zamanda kullanılan nesnelerden dolayı daima diğer büyülerden çok ayrı bir yere sahip olmuşlardır.

Bu sebeple kara büyülerin ne kadar riskli ve ne kadar özel işlemler olduğunu herkes bilmektedir. Bu tarz büyüler çok az yapılmaktadır ve aynı zamanda çok az medyum tarafından yapılabilmektedir. Bu sebeple medyum seçerken de çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü mum büyüsü gibi kara büyüleri yapan medyumlar yapacakları küçük bir hata ile konu ilgili olan herkesin risk altına girmelerine neden olabilmektedirler. Hatta yaptıkları işlemlerde manevi alemler ile iletişime geçen kişiler bu konuda çok daha dikkatli olmalıdırlar çünkü bu şekilde yapılan büyülerin kontrolden çıkma ihtimalleri diğer sıradan ve zararsız olarak bilinen büyülere göre çok daha büyüktür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!