Mumla Geri Getirme Büyüsü

Mumla Geri Getirme Büyüsü

Mumlar her zaman için büyü dünyasın da en çok kullanılan en özel nesnelerden biridir. Özellikle kısa zaman içinde ekti göstermesi gereken birçok farklı işlem de kullanılan bu nesneler en çokta Mumla geri getirme büyüsü işlemlerin de önem taşımaktadır. Bu işlemler de yakılan bir mumdan çıkan dumanların üzerine çok özel dualar okuyan medyumlar aynı zamanda geri dönmeleri istenen kişilerin isimlerini de sürekli olarak anmaktadırlar. Son olarak ise yanan bu mumun mümkün olduğu kadar uzun zaman boyunca yanarak kalacakları bir yere saklanmaları gerekmektedir.

Bu sayede etki altına alınan kişilerin düşünceleri bu dumanlar ile birlikte değişecek ve aynı zamanda insanlar kesinlikle bu işlemler sebebi ile zarar görmeyeceklerdir. Bugüne kadar birçok kişi kendilerini terk eden partnerlerini bu işlemlerin etkileri ile geri kazanmayı başarmıştır. Medyumların zorlanmadıkları bu işlemler de genellikle çok farklı özellikleri olmayan basit mumlar kullanılmaktadır. Bu mumlar her yerde kolayca bulunan ürünlerdir.

Bu sebeple buna benzer birçok farklı amaç için kullanılabilmektedirler. Medyumlar bu mumlardan çıkan dumanlara çok özel dualar okumaktadırlar. Kimi zaman herkesin ezbere bildikleri dualar okuyan medyumlar kimi zaman ise sadece bu işlemler de kullanılan özel dualar ile hareket etmektedirler. Bu şekilde yapılan işlemlerin kısa zaman içinde istenen sonucu verdiğini belirten uzmanlar etki altına alınan kişilerin de kesinlikle bu işlemlerin etkilerine girdiklerini anlayamadıklarını belirtmektedirler.

Bu sebeple bu teknikler geri getirme büyüsü işlemlerin de çok sık kullanılmaktadır. Deneyimli bir medyum için Mumla geri getirme büyüsü işlemlerinden sonuç almak çok zor olmadığı gibi aynı zamanda ortaya çıkan sonuçlar da genellikle kalıcı olmaktadır. Bu sebeple eski zamanlar da olduğu gibi bu işlemler günümüzde de terk edilme acısı yaşayan kişiler için sık sık kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir