☎️:0537 871 7381

: 0537 871 7381

Tırnak Büyüsü

Bağlama büyüleri hakkında bilgileri olan kişiler mutlaka tırnak büyüsü işlemleri hakkında da bir şeyler bilirler. Bu işlemler de insanların kendilerine ait olan tırnakları kullanılır ve etki altına alınacak kişilerin sadece isimleri yeterlidir.

Medyumlar bu tırnakların üzerine birbirlerini sevmeleri istenen kişilerin isimlerini yazarlar ve o parmakları bir hamur ile dolarlar. Daha sonra hamur toprak altına gömülürken kesilen tırnaklar da yakılıp yok edilir. En önemli aşama ise bu işlemler de okunacak olan özel tılsımlı sözlerdir. Bu işlemler de asıl işi bu sözler yapar.

Tırnak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Çok güçlü etkileri olduğu için tırnak büyüsü etkisine giren kişileri kimi zaman az da olsa sıkıntı çektikleri bilinen bir gerçektir. Bu kişiler bakım yaptırdıkları zaman üzerlerinde gerçekten de bu işlemlerin etkilerinin olup olmadığını hemen anlayabilirler.

Tırnak büyüsü bozma işlemleri ile insanların düşüncelerini değiştirmelerini sağlayan bu etkiler tamamen yok edilebilir. Ancak bu işlemler mutlaka çok özel bilgileri ve yetenekleri olan medyumlar tarafından çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Aksi takdirde istenen etkilerin ortaya çıkması çok uzun zaman alabilir.

Tırnak Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Bir medyumun tırnak büyüsü yapabilmesi ve bu işlemler ile insanları kendilerini seven kişilere aşık edebilmeleri tahmin edilenden çok daha zordur. Çünkü bu işlemler diğer bağlama büyülerine göre daha karmaşık ve zor bir şekilde yapılır.

Eğer işlemleri yapacak medyumlar doğru seçilmez veya hakların da doğru bir şekilde araştırma yapılmazsa o zaman hem işlemleri yaptıran hem de etki altına alınacak kişiler için çok ciddi sorunlar yaşanabilir. Bu sebeple her şeyden önce sitemiz de yer alan tırnak büyüsü yorumları okumanız ve başka kişilerin verdikleri bilgileri incelemeniz gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

☎️:0537 871 7381

: 0537 871 7381